B E L I S A M A HOME

Belisama Home, ev tekstili ve mutfak ürünlerinden oluşan, kaliteli ve çok çeşitli ürünleriyle her zevke hitap edecek, herkesin kendine göre özel bir parça bulabilmesi hedefiyle 2020 yılında kuruldu.

BU BİR YAŞAM TARZI

İyi ve güzel yaşamın çekirdekten yayıldığına inanıyor ve ürünlerimizi evinize güzellik katmak için tasarlıyoruz. Geleneksel ve modern desenlerle bezeli ürünlerin bulunduğu kataloğumuza, eviniz için en ideal olacak tasarımları seçiyor ve sizin için üretiyoruz.

Tekstil ürünlerimizi doğal pamuk ve yüksek kalitedeki sağlığa zararlı olmayan antialerjen polyesterden üretirken; bakır ürünlerimizi ise Kahramanmaraş’ın en yetenekli, en iyi ustalarının ellerinde tek tek işleterek özel olarak üretiyoruz.

DOĞA İLE UYUMLU SÜRDÜRÜLEBİLİR

Tüm bu süreçleri sizin için takip ediyor ve eviniz için en doğru ürünleri hazırlıyoruz. Ürünlerimizin üretimi esnasında doğa ile uyumlu, sürdürülebilir süreçler yaratıyoruz.

Henüz çok taze olan markamız, aslında sizler gibi yeni bir ev kurmak, evine yeni dokunuşlarla taptaze bir görünüm kazandırmak isteyen bizler tarafından oluşturuldu. Kendi evimiz için seçtiğimiz en iyi ürünleri sizin evleriniz için de üretmek istedik. İlhamımızı ışıktan alarak Belisama Home markasını kurduk ve evinize ışık katacak ürünleri sizlerin beğenisine sunduk.

Keyifle ve mutlulukla kullanmanız dileğiyle…